Handduksstång Beslagsboden 1026Borstat Stål
Rek. pris 399 kr
274 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Borstat Stål

1026
Borstat Stål
274 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Handduksring Beslagsboden 1038 är en elegant handduksring i rostfritt stål. Den har en självhäftande baksida så att du kan sätta upp den utan att borra.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Handduksring Beslagsboden 1038 är en elegant handduksring i rostfritt stål. Den har en självhäftande baksida så att du kan sätta upp den utan att borra.
Tänk på att ytan som skall limmas måste vara väl rengjord och torr samt att det självhäftande limmet skall härda 24 timmar före belastning.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | B1026 |
| Bredd | 625 mm |
| Färg | Borstat Stål |
| Djup | 57 mm |
| Montering | Självhäftande |
| Höjd | 70 mm |
| Material | Rostfritt Stål |
| Typ | Handduksstång |
| EAN-nr | 7391447083859 |
