
Handduksstång DuschbyggarnaSoftBredd: 655 mm
850 kr
30 dagars prisgaranti
Bredd
Beskrivning
Handduksstång Duschbyggarna Soft är en modern handduksstång. Den skruvas eller limmas upp på väggen. Lim/häftmassa ingår ej.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
|---|---|
| Art.Nr. | C1511 |
| Bredd | 655 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Krom |
| Material | Mässing |
| Serie | Soft |
| Yta | Högblank |
| Typ | Handduksstång |
| Djup | 65 mm |
| Höjd | 55 mm |
| EAN-nr | 7340138722935 |

