Handduksstång Hietakari MeshSvart
3 002 kr
2 400 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Mesh
Svart
2 400 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handduksstång Hietakari Mesh är en elegant handduksstång som igår i serien Mesh. Det är en serie som innehåller badrumstillbehör men en ytbehandling av Mesh vilket gör serien karakteristisk och elegant. Handduksstången tillverkas av mässing.
Varumärke
HietakariBeskrivning
Handduksstång Hietakari Mesh är en elegant handduksstång som igår i serien Mesh. Det är en serie som innehåller badrumstillbehör men en ytbehandling av Mesh vilket gör serien karakteristisk och elegant. Handduksstången tillverkas av mässing.
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
| Art.Nr. | 950-9L-MMMM |
| Bredd | 600 mm |
| Yta | Matt |
| Färg | Svart |
| Djup | 113 cm |
| Höjd | 35 cm |
| Bredd | 600 cm |
| Ställbar | Ja |
| Djup | 113 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Material | Mässing |
| Montering | Skruvas |
| Serie | Mesh |
| Produkttyp | Handduksstång |
| EAN-nr | 6418379430221 |
