Handduksstång Theofils Dijon DubbelMatt Svart
Rek. pris 815 kr
689 kr
649 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Matt Svart
LimkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 kr
Dijon Dubbel
Matt Svart
649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handduksstång Theofils Dijon är en stilren detalj med rundade former som kommer i olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Dijon som innehåller ett flertal andra produkter.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handduksstång Theofils Dijon är en stilren detalj med rundade former som kommer i olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Dijon som innehåller ett flertal andra produkter.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 17000079 |
| Bredd | 580 mm |
| Yta | Matt |
| Färg | Matt Svart |
| Höjd | 50 mm |
| Djup | 110 mm |
| Produkttyp | Handduksstång |
| Material | Metall |
| Serie | Dijon |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| EAN-nr | 7332466053034 |
