Handduksstång Theofils DijonRostfri Look
Rek. pris 555 kr
469 kr
439 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Rostfri Look
LimkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 kr
Dijon
Rostfri Look
439 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handduksstång Theofils Dijon är en stilren detalj med rundade former som kommer i olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Dijon som innehåller ett flertal andra produkter.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handduksstång Theofils Dijon är en stilren detalj med rundade former som kommer i olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Dijon som innehåller ett flertal andra produkter.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 17000071 |
| Bredd | 580 mm |
| Färg | Rostfri Look |
| Yta | Matt |
| Höjd | 50 mm |
| Djup | 67 mm |
| Typ | Handduksstång |
| Material | Metall |
| Serie | Dijon |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| EAN-nr | 7332466052990 |
