Handduksstång Theofils DijonMatt Svart
Rek. pris 515 kr
439 kr
409 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Matt Svart
limkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 kr
Dijon
Matt Svart
409 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handduksstång Theofils Dijon är en stilren detalj med rundade former som kommer i olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Dijon som innehåller ett flertal andra produkter.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handduksstång Theofils Dijon är en stilren detalj med rundade former som kommer i olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Dijon som innehåller ett flertal andra produkter.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 17000078 |
| Bredd | 580 mm |
| Färg | Matt Svart |
| Yta | Matt |
| Djup | 67 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Material | Metall |
| Serie | Dijon |
| Typ | Handduksstång |
| EAN-nr | 7332466053003 |
