Handduksstång Theofils ToursKrom
Rek. pris 329 kr
259 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Krom

Tours
Krom
259 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handduksstång Theofils Tours är en stilren detalj för dina handdukar med mjuka former som kommer i flertal olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Tours som innehåller ett flertal andra produkter. Monteras med självhäftande tejp (3M – sitter förmonterad på produkterna).
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handduksstång Theofils Tours är en stilren detalj för dina handdukar med mjuka former som kommer i flertal olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Tours som innehåller ett flertal andra produkter. Monteras med självhäftande tejp (3M – sitter förmonterad på produkterna).
Recensioner
Jenny SVerifierad köpare
för 4 månader sedanSnygg och enkel att montera, men lite för kort
+ Snygg och enkel att montera
- Lite gör kort
David IVerifierad köpare
för 5 månader sedanSvår att få fast. Eftersom man inte kan koppla från fästet från själva stången så trycker stången nedåt medan limmet härdar. Förhoppningsvis lyckas jag få fast den på 3e försöket.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 17000047 |
| Bredd | 633 mm |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Höjd | 52 mm |
| Djup | 63 mm |
| Produkttyp | Handduksstång |
| Material | Metall |
| Serie | Tours |
| Montering | Tejpas |
| EAN-nr | 7332466036433 |
