
Badrumskrok LHTesina för BadrockGuld
653 kr 870 kr
Spara 25 %
Kampanj
20 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Färg: Guld

Tesina för Badrock
Guld 653 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Badrumskrok LH Tesina för Badrock är en stilren, lite större enkelkrok som passar både för att hänga upp handdukar och badrockar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | LH |
|---|---|
| Art.Nr. | LHHIAP960DO |
| Bredd | 54 mm |
| Färg | Guld |
| Yta | Blank |
| Djup | 80 mm |
| Höjd | 70 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Skruvas |
| Serie | Tesina |
| Typ | Badrumskrok |



