Dubbelkrok Habo Minerva
199 kr
30 dagars prisgaranti

Minerva
199 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
HaboBeskrivning
Dubbelkrok Habo Minerva är en dubbelkrok av rostfritt stål med dold fastsättning för väggmontage.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 16438 |
| Bredd | 100 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Djup | 52 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Minerva |
| Yta | Matt |
| Typ | Badrumskrok |
| Antal Krokar | 2 |
| EAN-nr | 7317900164385 |



