Handdukskrok Macro Design Base 2-krokMattsvart
FRI FRAKT
205 kr
145 krSpara 29 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mattsvart

Base 2-krok
Mattsvart
145 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Handdukskrok Macro Design Base är en dubbel krok som kan fästas i väggen med tejp.
Recensioner
Kerstin KVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg och stilren
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | TBD2KS |
| Bredd | 45 mm |
| Färg | Mattsvart |
| Yta | Matt |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 90 mm |
| Antal Krokar | 2 |
| Montering | Skruvas eller Tejpas |
| Material | Rostfritt sål |
| Serie | Base |
| Typ | Handdukskrok |
| RSK-nr | 8755127 |
| EAN-nr | 7332512224111 |

