Handdukskrok Theofils Dijon 1-KrokMatt Svart
Rek. pris 85 kr
79 kr
65 krSpara 18 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Matt Svart
limkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 kr
Dijon 1-Krok
Matt Svart
65 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handdukskrok Theofils Dijon är en stilren krok med rundade former som kommer i olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Dijon som innehåller ett flertal andra produkter.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handdukskrok Theofils Dijon är en stilren krok med rundade former som kommer i olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Dijon som innehåller ett flertal andra produkter.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 17000075 |
| Bredd | 19 mm |
| Färg | Matt Svart |
| Yta | Matt |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 19 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Material | Metall |
| Serie | Dijon |
| Typ | Krok |
| Antal Krokar | 1 |
| EAN-nr | 7332466052914 |
