
Medicinskåp Beslag Design Rök/Mörkgrå
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
1 249 kr
999 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Rök/Mörkgrå
999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Ett låsbart medicinskåp i mörkgrått för att kunna monteras i ett städskåp till exempel.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 240001402-I |
| Längd | 305 mm |
| Färg | Grå |
| Djup | 250 mm |
| Höjd | 350 mm |
| Material | Plast |
| Serie | Plato |
| Produkttyp | Förvaring |
| EAN-nr | 7316180018913 |



