Toalettpappershållare Alterna S-Line med Lock
Rek. pris 609 kr
506 kr
487 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

S-Line med Lock
487 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
AlternaBeskrivning
S-line WC-pappershållare i förkromad mässing.
Alterna S-line badrumstillbehör är tillverkade i förkromad mässing. Levereras med skruv. Montagebrickan är limbar.
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8740085 |
| Bredd | 130 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Typ | Badrumstillbehör |
| Material | Mässing |
| Höjd | 130 mm |
| Yta | Blank |
| Serie | S-Line |
| Djup | 70 mm |
| Färg | Krom |
| Montering | Skruvas |
| RSK-nr | 8740085 |
| EAN-nr | 7332508010063 |

