Förlängningsprofil Westerbergs Nejd
640 kr
448 krSpara 30 %Kampanj6 min kvar!
30 dagars prisgaranti

Nejd
448 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Förlängningsprofil Westerbergs Nejd används till duschdörr Nejd, när utanpåliggande rör ligger längre ut från väggen än 35 mm. Profilen är limbar.
Varumärke
WesterbergsBeskrivning
Förlängningsprofil Westerbergs Nejd används till duschdörr Nejd, när utanpåliggande rör ligger längre ut från väggen än 35 mm. Profilen är limbar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Westerbergs |
| Art.Nr. | 20055590 |
| Bredd | 23 mm |
| Höjd | 2000 mm |
| Serie | Nejd |
| Färg | Krom |
| Vikt | 0,5 kg |
| Typ | Profil |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Material | Aluminium |
| Djup | 35 mm |
| RSK-nr | 7403460 |
| EAN-nr | 7392429042956 |
