Golvprofil Westerbergs Nejd Rund
640 kr
448 krSpara 30 %Kampanj6 min kvar!
30 dagars prisgaranti

Nejd Rund
448 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
WesterbergsBeskrivning
Om badrumsgolvet har dåligt fall finns en golvprofil i aluminium som hindrar vattnet att rinna ut.
Egenskaper
| Varumärke | Westerbergs |
| Art.Nr. | 20055594 |
| Bredd | 1000 mm |
| Höjd | 1000 mm |
| Serie | Nejd |
| Färg | Krom |
| Vikt | 0,5 kg |
| Typ | Profil |
| Montering | Limmas |
| Material | Aluminium |
| EAN-nr | 7333231001953 |

