Handdusch Oras Apollo 533 1 JetKrom
Rek. pris 727 kr
426 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Krom

Apollo 533 1 Jet
Krom
426 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-29
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Handdusch Apollo 533 1jet från Oras har ett strålläge och antikalkfuntion. Ett väggfäste och 1500 mm duschslang ingår.
Varumärke
OrasBeskrivning
Handdusch Apollo 533 1jet från Oras har ett strålläge och antikalkfuntion. Ett väggfäste och 1500 mm duschslang ingår.
Rengöring
Torka produkten med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalcium kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan rikligt med vatten.
Torka produkten med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalcium kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan rikligt med vatten.
Egenskaper
| Varumärke | Oras |
| Art.Nr. | 533 |
| Färg | Krom |
| Diameter | 95 mm |
| Duschanslutning | G 1/2 |
| Handdusch | Ja |
| Blandare | Nej |
| Material | Komposit |
| Serie | Apollo |
| Typ | Handdusch inklusive slang |
| Duschhuvud | 95 mm |
| Längd Slang | 1,5 m |
| Montering | För vägg |
| RSK-nr | 8320087 |
| EAN-nr | 6414150077586 |

