Duschset Hafa Gaia Eco med Duschblandare Smartmix och Duschslang AntiTwistKrom, 160 C/C
3 190 kr
2 329 krSpara 27 %Kampanj28 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
CC-mått:
160 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Gaia Eco med Duschblandare Smartmix och Duschslang AntiTwist
Krom, 160 C/C
2 329 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Duschset Hafa Gaia Eco med Duschblandare Smartmix är ett stilrent duschset med duschstång av rostfritt stål och duschslang med AntiTwist.
Varumärke
HAFABeskrivning
Duschset Hafa Gaia Eco med Duschblandare Smartmix är ett stilrent duschset med duschstång av rostfritt stål och duschslang med AntiTwist.
Skötselråd
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | HAFA |
| Art.Nr. | 1381940 |
| Färg | Krom |
| CC-mått | 160 mm |
| Bredd | 264 mm |
| Duschanslutning | G 1/2 |
| Utlopp | Nedåt |
| Takdusch | Nej |
| Handdusch | Ja |
| Blandare | Ja |
| Funktion | Skållningsspärr, HeatProtection |
| Material | Mässing |
| Serie | Gaia |
| Typ | Duschset |
| Montering | För vägg |
| Anslutning Vatten | G 3/4 |
| Grepp | Tvågreppsblandare |
| Djup | 77 mm |
| Längd Slang | 1,5 m |
| Termostat | Ja |
| EAN-nr | 7330027150147 |




