Duschdraperi Kleine Wolke Kito180x200 cm, Ljusgrå
Rek. pris 389 kr
311 kr
288 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mått:
180x200 cm
Färg:
Ljusgrå

Kito
180x200 cm, Ljusgrå
288 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Duschdraperi Kito från Kleine Wolke är tillverkad av 100% polyester. Tyngdband är insydda i draperiets nedkant, som gör att draperiet håller sig på plats när du duschar.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Duschdraperi Kito från Kleine Wolke är tillverkad av 100% polyester. Tyngdband är insydda i draperiets nedkant, som gör att draperiet håller sig på plats när du duschar.
Maskintvätt 40 grader/Skontvätt. Ej torktumling. Skölj efter användning och häng luftigt.
Recensioner
Christer JVerifierad köpare
för 1 år sedanbra o snabb lev
Victor CVerifierad köpare
för 2 år sedanBra pris och den fungerar som ett vanligt draperi, men den har ingen tyngd som utlovat. Den rör sig alltså in mot duschen lika mycket som ett vanligt draperi.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 4937913305 |
| Mått | 180x200 cm |
| Bredd | 180 cm |
| Längd | 200 cm |
| Färg | Ljusgrå |
| Typ | Duschdraperi med tyngd |
| EAN-nr | 4004478301955 |
