Duschdraperi Kleine Wolke Sonny
Rek. pris 282 kr
226 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Sonny
226 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Duschdraperi i PVC-fri plast.
Maskintvätt 40 grader/Skontvätt. Ej torktumling. Skölj efter användning och häng luftigt.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 4956901305 |
| Mått | 180x200 cm |
| Typ | Duschdraperi |
| Färg | Grå |
| Bredd | 180 cm |
| Längd | 200 cm |
| EAN-nr | 4004478129405 |

