Takfäste Sanova till Orion DuschstångKrom
3 870 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Krom

till Orion Duschstång
Krom
3 870 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Takfäste till Orion Duschdraperistång. Takhängd och kapningsbart. Orion takfäste är ett tillval om man anser att Orion duschdreperistången behöver extra support när man monterat upp denna mot vägg.
Varumärke
SanovaBeskrivning
Takfäste till Orion Duschdraperistång. Takhängd och kapningsbart. Orion takfäste är ett tillval om man anser att Orion duschdreperistången behöver extra support när man monterat upp denna mot vägg.
Egenskaper
| Varumärke | Sanova |
| Art.Nr. | OrionTF |
| Färg | Krom |
| Djup | 70 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Vikt | 1 kg |
| Placering | Tak |
| Serie | Orion |
| Typ | Takfäste |
