Handdukstork Tapwell TW800-400Polerad Mässing
Rek. pris 8 995 kr
7 191 kr
6 746 krSänkt pris!Spara 445 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Polerad Mässing
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

TW800-400
Polerad Mässing
6 746 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handdukstork Tapwell TW800-400 som är både funktionell och stilren med energisparfunktion och horisontella rör. Värmaren kommer med dubbelkrok för handdukar och badlakan.
Varumärke
TapwellBeskrivning
Handdukstork Tapwell TW800-400 som är både funktionell och stilren med energisparfunktion och horisontella rör. Värmaren kommer med dubbelkrok för handdukar och badlakan.
Formgivningen av denna handdukstork är gjord av Note Design Studio. Montering av denna handduksvärmare kan även med fördel användas i andra rum än i badrummet, exempelvis hallen.
Övrigt
- CE märkt: Ja
- Drift/operativ Temperatur: - 60 °C / + 200 °C
Rengöring
Ytan torkas av med en mjuk trasa och ljummet vatten och eventuellt med tvållösning. Undvik basiska, sura kalklösande eller slipande rengöringsmedel.
Övrigt
- CE märkt: Ja
- Drift/operativ Temperatur: - 60 °C / + 200 °C
Rengöring
Ytan torkas av med en mjuk trasa och ljummet vatten och eventuellt med tvållösning. Undvik basiska, sura kalklösande eller slipande rengöringsmedel.
Egenskaper
| Varumärke | Tapwell |
| Art.Nr. | 9429437 |
| Färg | Polerad Mässing |
| Anslutning | El |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Anslutning Vatten | Nej |
| Djup | 78 mm |
| Serie | TW800 |
| Effekt/prestanda | 70 W |
| IP-Klassning | IP45 |
| Spänning | 220 V |
| Yta | Blank |
| Produkttyp | Handdukstork |
| EAN-nr | 7340188850619 |

