Handdukstork Tapwell TW800-400Polerad Mässing
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Polerad Mässing
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
TW800-400
Polerad Mässing
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
TapwellBeskrivning
Övrigt
- CE märkt: Ja
- Drift/operativ Temperatur: - 60 °C / + 200 °C
Rengöring
Övrigt
- CE märkt: Ja
Rengöring
Egenskaper
| Varumärke | Tapwell |
| Art.Nr. | 9429437 |
| Färg | Polerad Mässing |
| Anslutning | El |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Anslutning Vatten | Nej |
| Djup | 78 mm |
| Serie | TW800 |
| Effekt/prestanda | 70 W |
| IP-Klassning | IP45 |
| Spänning | 220 V |