Toalettstol Globo Forty3 6-FO002.BI
9 950 kr
6 965 krSpara 30 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
GummimanschettGummimanschett Purus 110/90 för Plaströr
61 kr
Forty3 6-FO002.BI
6 965 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettstol Globo Forty3 6-FO002.BI är för montage med inbyggnadsfixtur. Den är avsedd för 4,5/3-litersspolning, dold infästning och med soft close-sits i hårdplast.
Globo Forty3 har skapats för att matcha nödvändiga funktioner i en modern arkitektur. Designen kännetecknas av linjära och samtida former. Måtten på produkterna har anpassats till det moderna badrummet där konstruktion och design har skapat former som man trodde var omöjliga. En modern klassiker.
Detta ingår:
- Toalettstol Forty3 6-FO002
- Mjukstängande hårdsits
OBS! Spolknapp ingår ej!
Globo Forty3 har skapats för att matcha nödvändiga funktioner i en modern arkitektur. Designen kännetecknas av linjära och samtida former. Måtten på produkterna har anpassats till det moderna badrummet där konstruktion och design har skapat former som man trodde var omöjliga. En modern klassiker.
Detta ingår:
- Toalettstol Forty3 6-FO002
- Mjukstängande hårdsits
OBS! Spolknapp ingår ej!
Varumärke
GloboBeskrivning
Toalettstol Globo Forty3 6-FO002.BI är för montage med inbyggnadsfixtur. Den är avsedd för 4,5/3-litersspolning, dold infästning och med soft close-sits i hårdplast.
Globo Forty3 har skapats för att matcha nödvändiga funktioner i en modern arkitektur. Designen kännetecknas av linjära och samtida former. Måtten på produkterna har anpassats till det moderna badrummet där konstruktion och design har skapat former som man trodde var omöjliga. En modern klassiker.
Detta ingår:
- Toalettstol Forty3 6-FO002
- Mjukstängande hårdsits
OBS! Spolknapp ingår ej!
Globo Forty3 har skapats för att matcha nödvändiga funktioner i en modern arkitektur. Designen kännetecknas av linjära och samtida former. Måtten på produkterna har anpassats till det moderna badrummet där konstruktion och design har skapat former som man trodde var omöjliga. En modern klassiker.
Detta ingår:
- Toalettstol Forty3 6-FO002
- Mjukstängande hårdsits
OBS! Spolknapp ingår ej!
Egenskaper
| Varumärke | Globo |
| Art.Nr. | 6-FO002.BI |
| Toalettlock | Ja, Mjukstängande Hårdsits |
| Spolande | 4,5/3 l |
| Färg | Vit |
| Serie | Forty3 |
| Bredd | 360 mm |
| Höjd | 430 mm |
| Spolknapp | Nej |
| Material | Porslin |
| Djup | 520 mm |
| Vattenlås | Universal |
| Sitthöjd | 445 mm |
| Produkttyp | Golvstående |
| RSK-nr | 7789272 |
