Toalettstol Ido Seven D Image
Rek. pris 6 490 kr
4 900 kr
30 dagars prisgaranti
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Seven D Image
4 900 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad från: 299 kr

Toalettstol Ido Seven D med integrerad Fresh WC-funktion och väggavlop. Kromad tryckknapp med liten och stor spolning. Hårdsits nr 91533 med soft close funktion, fastsättning 62051 ingår. Skålen är siflonbehandlad.
Varumärke
IDOBeskrivning
Toalettstol Ido Seven D med integrerad Fresh WC-funktion och väggavlop. Kromad tryckknapp med liten och stor spolning. Hårdsits nr 91533 med soft close funktion, fastsättning 62051 ingår. Skålen är siflonbehandlad.
Dokument
Recensioner
KarlVerifierad köpare
för 2 år sedani annonsen på hemsidan står klart och tydligt : för golvanslutning men toaletten är för vägganslutning bläddrar man in längre ner och börjar läsa olika specifikationer står det vägganslutning, väldigt förvirrande när det stårdet ena först och sedan köpknappen. så jag får köpa en ny toalett som är för golvanslutning någon annanstans där det inte är så svammligt :(
Egenskaper
| Varumärke | IDO |
| Art.Nr. | 450744 |
| Toalettlock | Ja, Mjukstängande Hårdsits |
| Spolande | 4/2 l |
| Färg | Vit |
| Serie | Seven D Image |
| Höjd | 850 mm |
| Material | Porslin |
| Djup | 650 mm |
| Vattenlås | P-Lås |
| Sitthöjd | 420 mm |
| Typ | Golvstående |
| RSK-nr | 7789139 |
| EAN-nr | 6416129162415 |
