Toalettstol Imperial Bergier CC
fr.16 250 kr
fr.12 188 krSpara 25 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Bergier CC
12 188 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettstol Imperial Bergier CC i snygg och klassisk stil är en golvstående toalett. Levereras med en plastsits eller mjukstängande och massiv träsits som finns i olika färger.
Varumärke
ImperialBeskrivning
Toalettstol Imperial Bergier CC i snygg och klassisk stil är en golvstående toalett. Levereras med en plastsits eller mjukstängande och massiv träsits som finns i olika färger.
Det som kännetecknar Imperials produkter är kvalitet, perfektion och detaljrikedom som bara genuint klassiskt hantverk klarar av. Med Imperial kommer inte bara perfekta produkter utan också en fantastisk känsla - känslan för det genuina.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Imperial |
| Toalettlock | Ja, Hårdsits, Ja, Mjukstängande Träsits |
| Spolande | 6 l |
| Färg | Ek, Vit |
| Serie | Bergier |
| Bredd | 430 mm |
| Höjd | 780 mm |
| Material | Porslin |
| Djup | 695 mm |
| Vattenlås | P-Lås |
| Sitthöjd | 395 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Detaljer | Krom |
| Produkttyp | Toalettstol |
| Färg Toalettlock | Ek Trä, Vit Plast, Vit Trä |

