Toalettstol Imperial Drift CC
fr.16 250 kr
fr.12 188 krSpara 25 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Drift CC
12 188 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettstol Imperial Drift CC i klassisk design är en golvstående toalett med universalutlopp eller golvutlopp. levereras med valfri toalettsits i olika utföranden.
Varumärke
ImperialBeskrivning
Toalettstol Imperial Drift CC i klassisk design är en golvstående toalett med universalutlopp eller golvutlopp. levereras med valfri toalettsits i olika utföranden.
Det som kännetecknar Imperials produkter är kvalitet, perfektion och detaljrikedom som bara genuint klassiskt hantverk klarar av. Med Imperial kommer inte bara perfekta produkter utan också en fantastisk känsla - känslan för det genuina. Anslutning mellan avlopp för vägg/golvanslutning medföljer ej.
Dokument
Recensioner
AndersVerifierad köpare
för 1 år sedanSpolningen fungerar halvbra och sitsen har redan börjat lossna. För priset är det riktigt dålig kvalitet.
Egenskaper
| Varumärke | Imperial |
| Toalettlock | Ja, Hårdsits, Ja, Mjukstängande Träsits |
| Spolande | 6 l |
| Färg | Ek, Svart, Vit |
| Serie | Drift |
| Bredd | 405 mm |
| Höjd | 835 mm |
| Material | Porslin |
| Djup | 690 mm |
| Vattenlås | P-Lås |
| Sitthöjd | 408 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Detaljer | Krom |
| Produkttyp | Toalettstol |
| Färg Toalettlock | Ek Trä, Svart Trä, Vit Plast, Vit Trä |

