Toalettsits Laufen Kompas Mjukstängande HårdsitsSvart
1 051 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Kompas Mjukstängande Hårdsits
Svart
1 051 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
LaufenBeskrivning
Toalettsits Laufen Kompas är en mjukstängande hårdsits med Quick-Release.
Toalettsits Laufen Kompas Mjukstängande Hårdsits
Dokument
Recensioner
DanielVerifierad köpare
för 2 år sedanFunkar jättebra. Men kunde inte fixa gummina, det fanns inget utrymme för gummin och kroken.
+ Lätt att att ställa in.
- Svårt att använda Gummina i gamla toa
Egenskaper
| Varumärke | Laufen |
| Art.Nr. | H8911510200001 |
| Toalettlock | Ja, Hårdsits |
| Färg | Svart |
| Serie | Kompas / Pro-N |
| Bredd | 365 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Material | Hårdplast |
| Djup | 450 mm |
| Vikt | 1,9 kg |
| Mjukstängande | Ja |
| Produkttyp | Toalettsits |
| RSK-nr | 7821783 |
| EAN-nr | 7612738349479 |


