WC-Fixtur Svedbergs Glasbox 120 mmSvart
9 818 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
AvstängningskranAvstängningskran Svedbergs Set cc 40 mm
690 kr
Glasbox 120 mm
Svart
9 818 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

WC-Fixtur Svedbergs Glasbox 120 mm ger ditt badrum en snygg look. Glasboxen är lätt att hitta plats för då den endast är 41cm bred. Förinställd spolmängd på 6/3 liter.
Observera att toalettstol inte ingår utan måste köpas till separat. Välj med fördel Svedbergs vägghängda toaletter med P-lås.
Observera att toalettstol inte ingår utan måste köpas till separat. Välj med fördel Svedbergs vägghängda toaletter med P-lås.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
WC-Fixtur Svedbergs Glasbox 120 mm ger ditt badrum en snygg look. Glasboxen är lätt att hitta plats för då den endast är 41cm bred. Förinställd spolmängd på 6/3 liter.
Observera att toalettstol inte ingår utan måste köpas till separat. Välj med fördel Svedbergs vägghängda toaletter med P-lås.
Observera att toalettstol inte ingår utan måste köpas till separat. Välj med fördel Svedbergs vägghängda toaletter med P-lås.
Detta ingår:
- WC-ventil (avstängningsventil)
- Anslutningsslang
- Flexibelt avloppsrör 90°
- Monteringsskruvar
- WC-ventil (avstängningsventil)
- Anslutningsslang
- Flexibelt avloppsrör 90°
- Monteringsskruvar
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 90425 |
| Spolande | 6/3 l |
| Färg | Svart |
| Serie | Glasbox |
| Bredd | 410 mm |
| Höjd | 10015 mm |
| Djup | 182 mm |
| Produkttyp | WC-fixtur |
| RSK-nr | 8000039 |
| EAN-nr | 7323100124654 |




