Handfatsställ Burlington till Rektangulärt Tvättställ B20Guld
7 795 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Guld

till Rektangulärt Tvättställ B20
Guld
7 795 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Handfatsställ Burlington till Rektangulärt Tvättställ B20 är tillverkad i mässing för väggmontering. Den klassiska designen gör att den passar utmärkt både i klassiska och moderna badrumsmiljöer.
Varumärke
BurlingtonBeskrivning
Handfatsställ Burlington till Rektangulärt Tvättställ B20 är tillverkad i mässing för väggmontering. Den klassiska designen gör att den passar utmärkt både i klassiska och moderna badrumsmiljöer.
Välj mellan olika färger. Komplettera med ett tvättställ, tvättställsblandare, bottenventil och vattenlås
OBS! Pelaren på bilden medföljer ej.
Rengöring
För att rengöra så torkas produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, undvik skrubbmedel.
OBS! Pelaren på bilden medföljer ej.
Rengöring
För att rengöra så torkas produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, undvik skrubbmedel.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Burlington |
| Art.Nr. | T52GOLD |
| Bredd | 428 mm |
| Utförande | Väggmonterad |
| Djup | 420 mm |
| Färg | Guld |
| Höjd | 781 mm |
| Typ | Handfatsställ |
| Vikt | 3,2 kg |

