Tvättställ Burlington Edwardian Runt med Handfatsställ 560 mmVit/Guld, Två blandarhål
11 140 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit/Guld
Hål för Blandare:
Två hål
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Edwardian Runt med Handfatsställ 560 mm
Vit/Guld, Två blandarhål
11 140 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Burlington runt handfat Edwardian 56 cm med handfatsställ. Dekorativt handfat i klassisk brittisk stil.
Varumärke
BurlingtonBeskrivning
Burlington runt handfat Edwardian 56 cm med handfatsställ. Dekorativt handfat i klassisk brittisk stil.
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Egenskaper
| Varumärke | Burlington |
| Art.Nr. | B6+T24AGold_2TH |
| Bredd | 560 mm |
| Utförande | Väggmonterad |
| Djup | 470 mm |
| Färg | Vit/Guld |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin/Mässing |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 900 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Två hål |
| Väggmonterad | Nej |
