Benställning Duravit DuraSquare Vägghängd till TvättställMatt Svart, BxDxH: 1065x451x400 mm
Rek. pris 9 675 kr
5 713 kr
5 640 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
1065 mm
Färg:
Matt Svart

DuraSquare Vägghängd till Tvättställ
Matt Svart, BxDxH: 1065x451x400 mm
5 640 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Benställning Duravit DuraSquare Vägghängd passar till Tvättställ Duravit DuraSquare lättar upp utseendet på ett avslappnat sätt. Komplettera med tvättställ och glashylla.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Benställning Duravit DuraSquare Vägghängd passar till Tvättställ Duravit DuraSquare lättar upp utseendet på ett avslappnat sätt. Komplettera med tvättställ och glashylla.
Benställningen är mycket flexibel, justerbar i höjdled och har som tillval en handdukshängare till höger eller vänster. Vid både fristående montering och montering mot en vägg ger den praktiska glashyllan ännu mer förvaringsutrymme, finns att välja som tillval.
OBS! Benställningen levereras utan tvättställ, glashylla, blandare och bottenventil.
OBS! Benställningen levereras utan tvättställ, glashylla, blandare och bottenventil.
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | 0031044600 |
| Bredd | 1065 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Djup | 451 mm |
| Färg | Matt Svart |
| Serie | DuraSquare |
| Material | Metall |
| Höjd | 400 mm |
| Typ | Benställning |
| Vikt | 6 kg |
| Garanti | 5 år |
| EAN-nr | 4053424418360 |



