Glashylla Duravit DuraSquare till BenställningSvart, BxD: 770x380 mm
2 869 kr
2 295 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
770 mm
Färg:
Svart

DuraSquare till Benställning
Svart, BxD: 770x380 mm
2 295 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Glashylla Duravit DuraSquare är en praktisk hylla i säkerhetsglas som passar till Duravit DuraSquare Benställning. Vid både fristående montering och montering mot en vägg ger den praktiska glashyllan ännu mer förvaringsutrymme.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Glashylla Duravit DuraSquare är en praktisk hylla i säkerhetsglas som passar till Duravit DuraSquare Benställning. Vid både fristående montering och montering mot en vägg ger den praktiska glashyllan ännu mer förvaringsutrymme.
OBS! Detta är endast en glashylla. Benställning, tvättställ, blandare och bottenventil köps seperat.
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | 0099678400 |
| Bredd | 770 mm |
| Djup | 380 mm |
| Färg | Svart |
| Serie | DuraSquare |
| Material | Glas |
| Typ | Glashylla |
| Vikt | 5,8 kg |
| Garanti | 5 år |
| EAN-nr | 4053424509204 |



