Handduksstång Duravit till Vero AirBredd: 755 mm
Rek. pris 3 150 kr
2 363 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
755 mm
TvättställTvättställ Duravit Vero Air Bredd: 800 mm, Hål för blandare: 1
8 189 kr
till Vero Air
Bredd: 755 mm
2 363 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Handdukstång Duravit till Vero Air för montering under tvättställ. Passar till Vero tvättställ samt till Vero Air tvättställ.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Handdukstång Duravit till Vero Air för montering under tvättställ. Passar till Vero tvättställ samt till Vero Air tvättställ.
OBS! Passar inte till 0704450000K.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | 0030381000 |
| Bredd | 755 mm |
| Djup | 64 mm |
| Färg | Krom |
| Serie | Vero Air |
| Material | Mässing |
| Höjd | 71 mm |
| Typ | Handduksstång |
| Garanti | 5 år |
| EAN-nr | 4021534344336 |




