Spolknapp INR by Scandtap StyleBorstad Rostfri
Rek. pris 3 690 kr
2 952 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Borstad Rostfri

by Scandtap Style
Borstad Rostfri
2 952 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Spolplatta för inbyggnad med två stabila knappar för hel- och halvspolning. Tillverkad i rostfritt stål som matchar övriga produkter i samma finish.
Varumärke
INRBeskrivning
Spolplatta för inbyggnad med två stabila knappar för hel- och halvspolning. Tillverkad i rostfritt stål som matchar övriga produkter i samma finish.
Infärgningen till varianterna Brushed Brass, Brushed Bronze och Matte Black sker via PVD-teknik vilket gör ytan många gånger starkare än till exempel krom och vanlig lackering. De ofärgade varianterna Brushed Stainless och Polished, med borstad respektive handpolerad yta, kommer i sin naturliga kulör som är något varmare än traditionella mässingsprodukten med kromad yta – och betydligt tåligare.
Egenskaper
| Varumärke | INR |
| Art.Nr. | 80001235 |
| Bredd | 250 mm |
| Djup | 3 mm |
| Färg | Borstad Rostfri |
| Serie | Style |
| Höjd | 160 mm |
| Typ | Spolknapp |
| Yta | Blank |
| EAN-nr | 7392102948155 |
