Spolknapp INR by Scandtap StyleMatt Svart
Rek. pris 4 590 kr
3 672 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Matt Svart

by Scandtap Style
Matt Svart
3 672 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Spolplatta för inbyggnad med två stabila knappar för hel- och halvspolning. Tillverkad i rostfritt stål som matchar övriga produkter i samma finish.
Varumärke
INRBeskrivning
Spolplatta för inbyggnad med två stabila knappar för hel- och halvspolning. Tillverkad i rostfritt stål som matchar övriga produkter i samma finish.
Infärgningen till varianterna Brushed Brass, Brushed Bronze och Matte Black sker via PVD-teknik vilket gör ytan många gånger starkare än till exempel krom och vanlig lackering. De ofärgade varianterna Brushed Stainless och Polished, med borstad respektive handpolerad yta, kommer i sin naturliga kulör som är något varmare än traditionella mässingsprodukten med kromad yta – och betydligt tåligare.
Egenskaper
| Varumärke | INR |
| Art.Nr. | 80001291 |
| Bredd | 250 mm |
| Djup | 3 mm |
| Färg | Matt Svart |
| Serie | Style |
| Höjd | 160 mm |
| Typ | Spolknapp |
| Yta | Matt |
| EAN-nr | 7392102801429 |

