Bastulav Hörn Sauna Sweden Exclusive AspAL, 400x600
2 601 kr
2 300 krSpara 12 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
400 mm
Material:
AL

Exclusive Asp
AL, 400x600
2 300 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Sauna SwedenBeskrivning
Färdig bänkmodul för hörn som finns att välja i olika mått. Framkanten är 140 mm hög.
Färdigbyggd del anpassad för hörnmontage och används tillsammans med de raka lavdelarna.
Konstruktionen är mycket stabil och skruvas samman med en rak längd av lämpligt mått. Även om modulen i bakkant kan skruvas fast i vägg, ska den i framkant monteras med stödben mot golv.
Resultatet blir enastående och den nya inredningen kommer att ge dig glädje i många år.
Konstruktionen är mycket stabil och skruvas samman med en rak längd av lämpligt mått. Även om modulen i bakkant kan skruvas fast i vägg, ska den i framkant monteras med stödben mot golv.
Resultatet blir enastående och den nya inredningen kommer att ge dig glädje i många år.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Sauna Sweden |
| Art.Nr. | 951144C |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 140 mm |
| Vikt | 10 kg |
| Typ | Bastulav färdigt hörn |
| Djup | 600 mm |
| Material | AL |
| EAN-nr | 4741409522316 |




