Bastulav Tylö Classic Slim Al1775x598 mm
Rek. pris 5 495 kr
4 833 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
1775 mm
Djup:
598 mm
RyggstödRyggstöd Tylö Classic Slim Al 1665 mm
2 015 krBastulavDekorrast Tylö Classic Slim Al 1775 mm
2 187 kr
Classic Slim Al
1775x598 mm
4 833 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Bastulav Tylö Classic Slim Al är en elegant bastulav i al av hög kvalitet. Denna lav har en stabil konstruktion utan synliga skruvar. Du kan även beställa ben om du vill ha fristående lav.
Varumärke
TylöBeskrivning
Bastulav Tylö Classic Slim Al är en elegant bastulav i al av hög kvalitet. Denna lav har en stabil konstruktion utan synliga skruvar. Du kan även beställa ben om du vill ha fristående lav.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tylö |
| Art.Nr. | 90234970 |
| Bredd | 1775 mm |
| Serie | Classic Slim |
| Typ | Bastulav |
| Material | Al |
| Djup | 598 mm |
| Yta | Hyvlad |
| Storlek | 598x1775 mm |
| EAN-nr | 7392139498098 |
