Golvskyddsplåt Narvi 600x600 för Rund Ugn
Rek. pris 3 515 kr
3 131 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

600x600 för Rund Ugn
3 131 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Golvskyddsplåt Narvi 600x600 för Rund Ugn är anpassad till runda ugnar som Kota VS, Kota Inari, Kota Luosto. Plåten är tillverkad av rostfritt stål och försedd ställbara fötter vilket gör att den kan installeras på ett trägolv.
Varumärke
NarviBeskrivning
Golvskyddsplåt Narvi 600x600 för Rund Ugn är anpassad till runda ugnar som Kota VS, Kota Inari, Kota Luosto. Plåten är tillverkad av rostfritt stål och försedd ställbara fötter vilket gör att den kan installeras på ett trägolv.
Om din bastu har golvvärme bör du använda en golvskyddsplåt till bastuaggregatet. Mått: 600x600x70-100 mm
Egenskaper
| Varumärke | Narvi |
| Art.Nr. | 802136 |
| Bredd | 600 mm |
| Djup | 600 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Färg | Rostfri |
| Serie | Narvi |
| Justerbar | 70-100 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| EAN-nr | 6418530821363 |
