Golvskyddsplåt Narvi
2 905 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Golvskyddsplåt Narvi
2 905 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Golvskyddsplåt Narvi är tillverkad av rostfritt stål och försedd med ställbara fötter vilket gör att plåten kan installeras på ett trägolv.
Varumärke
NarviBeskrivning
Golvskyddsplåt Narvi är tillverkad av rostfritt stål och försedd med ställbara fötter vilket gör att plåten kan installeras på ett trägolv.
Om din bastu har golvvärme bör du använda en golvskyddsplåt till bastuaggregatet. Mått: 555x620x70-95 mm
Egenskaper
| Varumärke | Narvi |
| Art.Nr. | 921117 |
| Bredd | 550 mm |
| Djup | 620 mm |
| Höjd | 95 mm |
| Färg | Rostfri |
| Serie | Narvi |
| Justerbar | 70-95 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| EAN-nr | 6418530911170 |
