Sykit Singer Premium
249 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Premium
249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
SingerBeskrivning
Premium sömnadskit I mint kulör, Färgkoordinerade tillbehör med premiumväska.
Ingår: sprättkniv, måttband, sax, pennor, stiftkudde, 8-tums sax (med färgaccenter), fingerborg I läder och sprättkniv.
Egenskaper
| Varumärke | Singer |
| Art.Nr. | 250061502 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 35 mm |
| Höjd | 224 mm |
| Djup | 269 mm |
| Typ | Sykit |
| Garanti | 2 år |
| Montering | Nej |
| EAN-nr | 7393033111984 |


