Våffeljärn Princess med Flip
349 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Med detta våffeljärn kan du grädda perfekta belgiska våfflor. Järnet kan roteras 180° för en jämn fördelning av smeten. Tack vare nonstick-beläggningen blir det enkelt att rengöra efter användning. Våfflorna kan ätas direkt eller fyllas med något gott!
Varumärke
PrincessBeskrivning
Med detta våffeljärn kan du grädda perfekta belgiska våfflor. Järnet kan roteras 180° för en jämn fördelning av smeten. Tack vare nonstick-beläggningen blir det enkelt att rengöra efter användning. Våfflorna kan ätas direkt eller fyllas med något gott!
Funktioner och egenskaper
- Storlek på stekytan: 22 x 12 cm
- Automatisk temperaturkontroll
- Rotationsfunktion
- Cool Touch-handtag
- Nonstick-beläggning
- Horistontell och vertikal förvaring
- Lätt att rengöra
- Antiglidfötter
- Lämplig för camping
- Indikationslampa för klart
- Lampor för strömindikering
- Strömkabel: 0,7 m
- Effekt: 700 W
- Storlek på stekytan: 22 x 12 cm
- Automatisk temperaturkontroll
- Rotationsfunktion
- Cool Touch-handtag
- Nonstick-beläggning
- Horistontell och vertikal förvaring
- Lätt att rengöra
- Antiglidfötter
- Lämplig för camping
- Indikationslampa för klart
- Lampor för strömindikering
- Strömkabel: 0,7 m
- Effekt: 700 W
Egenskaper
| Varumärke | Princess |
| Art.Nr. | A13992 |
| Färg | Gul |
| Bredd | 164 mm |
| Höjd | 130 mm |
| Djup | 364 mm |
| Typ | Våffeljärn/Crepé |
| EAN-nr | 8713016092069 |







