Gräddsifon iSi Gourmet Whip 1L Stål Kallt & Varmt
1 629 kr
1 309 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Gourmet Whip 1L Stål Kallt & Varmt
1 309 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sifon Gourmet Whip från iSi. Kan användas till såväl grädde och desserter, som till såser och soppor. Tillverkad i rostfritt stål med grepp i silikon. Mycket enkel att använda och rengöra. Till sifonen medföljer även rak, tulpan- samt stjärntyll. Avsedd för kommersiellt bruk. Rymmer 1 liter.
Varumärke
iSiBeskrivning
Sifon Gourmet Whip från iSi. Kan användas till såväl grädde och desserter, som till såser och soppor. Tillverkad i rostfritt stål med grepp i silikon. Mycket enkel att använda och rengöra. Till sifonen medföljer även rak, tulpan- samt stjärntyll. Avsedd för kommersiellt bruk. Rymmer 1 liter.
Specifikationer
- Tål diskmaskin: Ja
- Tål mikrovågsugn: Nej
Fördelar: Gräddsifon iSi Gourmet Whip 1L Stål Kallt & Varmt
- Användbar för både varma och kalla rätter
- Tillverkad i hållbart rostfritt stål
- Enkel att använda och rengöra
- Tål diskmaskin: Ja
- Tål mikrovågsugn: Nej
Fördelar: Gräddsifon iSi Gourmet Whip 1L Stål Kallt & Varmt
- Användbar för både varma och kalla rätter
- Tillverkad i hållbart rostfritt stål
- Enkel att använda och rengöra
Egenskaper
| Varumärke | iSi |
| Art.Nr. | ISI-1703 |
| Färg | Stål |
| Bredd | 104 mm |
| Höjd | 340 mm |
| Djup | 105 mm |
| Typ | Sifon |
| Material | Stål |
| EAN-nr | 9002377017033 |
