Knivslip Robert Welch Signature
Rek. pris 579 kr
471 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Signature
471 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-29
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Signature knivslip från Robert Welch är speciellt anpassad till Signature-knivarna och deras ovanligt skarpa slipvinkel på 15°.
Varumärke
Robert WelchBeskrivning
Signature knivslip från Robert Welch är speciellt anpassad till Signature-knivarna och deras ovanligt skarpa slipvinkel på 15°.
Egenskaper
| Varumärke | Robert Welch |
| Art.Nr. | 44676-01 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 65 mm |
| Längd | 190 mm |
| Serie | Signature |
| Typ | Knivslipar, slipstål & brynen |
| Tillverkarens Art.Nr. | SIGSA2102V |
| Material | Keramik/Plast |
| EAN-nr | 5055202604919 |

