Slipstöd Dorre Suri till Knivslip
99 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Suri till Knivslip
99 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Slipstöd Dorre Suri till Knivslip är ett stöd så att du kan slipa dina knivar i ca 28-30 graders slipvinkel. Passar till Knivslip Duri från Dorre.
Varumärke
DorreBeskrivning
Slipstöd Dorre Suri till Knivslip är ett stöd så att du kan slipa dina knivar i ca 28-30 graders slipvinkel. Passar till Knivslip Duri från Dorre.
Egenskaper
| Varumärke | Dorre |
| Art.Nr. | 571103-01 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 18 mm |
| Höjd | 23 mm |
| Längd | 100 mm |
| Typ | Knivslip |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5-8846 |
| Material | Keramik/Plast |
| EAN-nr | 7392753588465 |
