Beskrivning
Sockel Beslag Design Multihörn är en sockel för utvändiga hörn med en vinkel mellan 90 och 135 grader.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 260002002 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 30 mm |
| Längd | 30 mm |
| Djup | 150 mm |
| Djup | 150 cm |
| Bredd | 30 cm |
| EAN-nr | 7350005362034 |




