Vinställ Blomus Pilare för tolv Flaskor
fr.939 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Pilare för tolv Flaskor
939 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
blomusBeskrivning
Pilare är en elegant vinställ med plast för 1två flaskor från Blomus.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Färg | Matt rostfritt stål, Svart |
| Bredd | 190 mm |
| Höjd | 660 mm |
| Längd | 210 mm |
| Serie | Pilare |
| Produkttyp | Vinställ |
| Material | Matt nickelpläterat stål, Pulverlackerat stål |

