Vinställ Traditional Wine Rack 12 Flaskor
fr.575 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

12 Flaskor
575 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Traditional Wine RackBeskrivning
Monterat vinställ med plats för 12 flaskor. Tillverkat av svenskt furu och betsat i svart
Egenskaper
| Varumärke | Traditional Wine Rack |
| Färg | Ek, Mörk Ek, Svart |
| Bredd | 420 mm |
| Höjd | 228 mm |
| Längd | 228 mm |
| Djup | 228 mm |
| Produkttyp | Vinställ |
| Material | Trä |

