Vinställ Traditional Wine Rack 72 Flaskor PåbyggningsbartMörk Ek
1 699 kr
1 499 krSpara 12 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mörk Ek
SammanfogningskitSammanfogningskit Traditional Wine Rack Trä för Vinställ & Vinhylla
216 kr
72 Flaskor Påbyggningsbart
Mörk Ek
1 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vinställ Traditional Wine Rack 72 Flaskor är ett påbyggnadsbart vinställ för 72 flaskor. Det levereras omonterat. Stabil konstruktion och tillverkad av svenskt trä.
Varumärke
Traditional Wine RackBeskrivning
Vinställ Traditional Wine Rack 72 Flaskor är ett påbyggnadsbart vinställ för 72 flaskor. Det levereras omonterat. Stabil konstruktion och tillverkad av svenskt trä.
Egenskaper
| Varumärke | Traditional Wine Rack |
| Art.Nr. | TWC/72KTDO |
| Färg | Mörk Ek |
| Bredd | 804 mm |
| Höjd | 228 mm |
| Djup | 804 mm |
| Produkttyp | Vinställ |
| Material | Trä |
| EAN-nr | 5029237000077 |
