Vinställ Traditional Wine Rack 9 FlaskorEk
469 kr
30 dagars prisgaranti

9 Flaskor
Ek
469 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Traditional Wine RackBeskrivning
Monterat vinställ med plats för 9 flaskor. Tillverkat av svenskt furu och betsat i svart
Egenskaper
| Varumärke | Traditional Wine Rack |
| Art.Nr. | TWC/9ARLO |
| Färg | Ek |
| Bredd | 230 mm |
| Höjd | 228 mm |
| Längd | 228 mm |
| Djup | 328 mm |
| Produkttyp | Vinställ |
| Material | Trä |
| EAN-nr | 5029237002385 |





