Reparationsmaskin Singer Handhållen För Textiler
249 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Handhållen För Textiler
249 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Ny och förbättrad kvalitet. Perfekt för alla reparationsuppgifter. Kompakt och bärbar design för reparationer på plats.
Varumärke
SingerBeskrivning
Ny och förbättrad kvalitet. Perfekt för alla reparationsuppgifter. Kompakt och bärbar design för reparationer på plats.
Specifikationer
- Utför en rak söm med ett knapptryck
- Batteridriven för On The Go
- Säkerställer att du kan reparera vad som helst, vart du än går
- Tre Spolar
- Ersättningsnålar
- Drivs av 4st AA batterier
- Utför en rak söm med ett knapptryck
- Batteridriven för On The Go
- Säkerställer att du kan reparera vad som helst, vart du än går
- Tre Spolar
- Ersättningsnålar
- Drivs av 4st AA batterier
Egenskaper
| Varumärke | Singer |
| Art.Nr. | 220017002 |
| Typ | Reparationsmaskin |
| Garanti | 2 år |
| Färg | Vit/Röd |
| Montering | Nej |
| Bredd | 226 mm |
| Höjd | 134 mm |
| Djup | 55 mm |
| EAN-nr | 7393033106973 |

