Symaskin Singer Elektronisk C5605
4 195 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Passar för nybörjare, men även för en person som har sytt innan. En symaskin med direkt val för alla sömmar. Nytto- stretch och dekorsömmar. 6 fina knapphål. Knapphålet syr du i ett steg. Eftersom symaskinen är elektronisk ställer C5605 in stygnlängd och stygnbredd med automatik.
Varumärke
SingerBeskrivning
Passar för nybörjare, men även för en person som har sytt innan. En symaskin med direkt val för alla sömmar. Nytto- stretch och dekorsömmar. 6 fina knapphål. Knapphålet syr du i ett steg. Eftersom symaskinen är elektronisk ställer C5605 in stygnlängd och stygnbredd med automatik.
Enkelt att trä nålen med hjälp av nålträdaren. 4 pressarfötter. Standardfot, blixtlåsfot, automatiskt knapphålsfot, knappfot.
Tekniska specifikationer
- 73 st sömmar nytto, stretch och dekorativa ( ger 180 sömnadsapplikationer)
- LCD-skärm
- Frammatad spolkapsel
- Integrerad nålträdare
- 6 knapphål
- Justerbar stygnlängd och stygnbredd
- Metallstomme
Ingår
4 Pressarfötter m.m.
Tekniska specifikationer
- 73 st sömmar nytto, stretch och dekorativa ( ger 180 sömnadsapplikationer)
- LCD-skärm
- Frammatad spolkapsel
- Integrerad nålträdare
- 6 knapphål
- Justerbar stygnlängd och stygnbredd
- Metallstomme
Ingår
4 Pressarfötter m.m.
Egenskaper
| Varumärke | Singer |
| Art.Nr. | A12031 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 38 mm |
| Höjd | 488 mm |
| Djup | 288 mm |
| Produkttyp | Symaskin |
| Garanti | 2 år |
| Montering | Nej |
| EAN-nr | 7393033133092 |





